Anasayfa Hakkımızda Fotoğraflar İletişim

     Emek Kız Öğrenci Pansiyonu ;


 İlçemize hoşgeldiniz.

     Sizlerle aile sıcaklığı içinde, sağlıklı, güvenilir bir ortamda  eğitim ve öğretiminize katkıda bulunmak için yanınızdayız.


     Ailenizden ayrılıyorsunuz. Burada, güzel dostluklar, güzel arkadaşlıklar kuracaksınız.Sizin ve büyüklerinizin istediği başarıyı yakalamak için bizimle olacaksınız.


     Siz öğrencilerimizin eviniz rahatlığında konforlu ve nezih bir ortamda yaşayabilmeniz için tüm olanaklar sunulmaktadır. Konaklama , ders çalışma , dinlenme ve diğer sosyal aktiviteleri gerçekleştirebilmeniz için Saray'daki eviniz olacaktır.


     Emek Kız Öğrenci Pansiyonu Personeli olarak bizlerden her türlü özveri ve yardımı alabilirsiniz. Öğrencilerimizin daha rahat edebilmesi açısından her türlü hizmeti sunmaktayız. Pansiyonumuz 50 yatak kapasiteli olup, odalarımız ikişer ve üçer kişiliktir. Odalarımızda uydu yayınlı tv, 24 saat sıcak su mevcuttur. Pansiyonumuzda jenaratör bulunmaktadır. Ayrıca pansiyonumuz otogar yanında, şehir merkezinde bulunmaktadır. Güvenli bir ortam, geniş dinlenme salonu, ferah yemekhane ve internet salonu ile hizmetinizdeyiz.

   Pansiyonumuzu gezmeden, bizlere danışmadan karar vermeyin.


   Geleceğe ve İlçemize ışık tutacak kız öğrenciler;

Emeğinizin karşılığını aldınız, üniversiteli oldunuz. Sizleri tebrik ederiz.......

© Copyright 2012, Emek Pansiyon               www.emek-pansiyon.com